Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
BATE | 1 - 2 | Gomel | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | BATE | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Neman Grodno | View events | |
Aggr. | Neman Grodno | 2 - 3 | BATE | ||
Thursday | |||||
FT
|
Gomel | 2 - 0 | Vitebsk | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Gomel | View events | |
Aggr. | Gomel | 2 - 1 | Vitebsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 1 | Gomel | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Gomel | 3 - 1 | Dinamo Minsk | View events | |
Aggr. | Dinamo Minsk | 2 - 4 | Gomel | ||
Sunday | |||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 0 | Dinamo Brest | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 1 - 0 | Vitebsk | View events | |
Aggr. | Vitebsk | 2 - 1 | Dinamo Brest | ||
Monday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Dnepr Mogilev | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Aggr. | Neman Grodno | 3 - 0 | Dnepr Mogilev | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 1 | Torpedo BelAZ | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | BATE | View events | |
Aggr. | BATE | 2 - 1 | Torpedo BelAZ |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Sputnik | 0 - 3 | Dnepr Mogilev | |
Saturday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 4 | Neman Grodno | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Slutsk | 0 - 4 | Dinamo Minsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Arsenal | |
Sunday | ||||
FT
|
Slavia | 1 - 2 | BATE | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 0 | Lokomotiv Gomel | |
Sunday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Ruh Brest | View events |
Monday | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 2 | Gomel | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Krumkachy | 1 - 1 | Neman Grodno | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 6 | BATE | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Slavia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Orsha | 2 - 6 | Gomel | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 4 | Energetik-BGU | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Arsenal | 2 - 1 | Smorgon | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 2 - 1 | Minsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Malorita | 1 - 2 | Slutsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 3 | Ruh Brest | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 3 | Isloch | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Smolevichy | 1 - 3 | Vitebsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lida | 0 - 3 | Dinamo Minsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan Soligorsk | 2 - 2 | Sputnik | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Naftan | 2 - 2 | Dinamo Brest | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Stenles Pinsk | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Monday | ||||
FT
|
Uzda | 0 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | View events |